Prečítajte si viac info v newsletteri.
November 2014
Online verzia Archív
Ďakujeme ešte raz!

Ďakujeme ešte raz!

Dnes sme dosiahli ďalší míľnik v histórii WebSupportu, 100 000 aktívnych domén. Chceme sa Vám aj touto cestou poďakovať za to, že ste s nami aj v dobrých aj zlých chvíľach a že spolu s nami budujete svoje internetové životy. Jednou z mnohých vecí, ktoré pre Vás môžeme na oplátku urobiť je nesklamať túto dôveru a makať najviac, ako vieme, aby ste boli spokojní.

Ocenenie od Deloitte
párty

WebSupport Neón Párty

Poďte s nami osláviť 100 000 domén. Ako inak, než na legendárnu Vianočnú Párty. Tú tohtoročnú ponoríme do neónu, fiktívneho nočného mesta a sci-fi dekorácií. Stačí, ak zadáte Váš kontaktný email a zdieľaním dostanete na našu webku čo najviac svojich známych. Prihláste sa priamo na párty webke.

Nájdite vlastnú .eu doménu
domény

Nájdite vlastnú .eu doménu

Ak ste slovenská firma a zaujímate sa o európsky trh, je kúpa .eu domény výbornou investíciou. Jednou z mnohých výhod je, že pri registrácii .eu domény so slovenským názvom je veľmi pravdepodobné, že bude ešte voľná. Nájdite tú vlastnú a registrujte si ju za 3,99 €.

Čo všetko o vás vie Google?
blog

Čo všetko o vás vie Google?

Blogpost z dielne Cloud Fender, ktorý obletel svet, sme Vám priniesli exkluzívne v slovenčine na našom blogu. Prečítajte si, čo všetko o vás vie Google. Preklikajte si 6 odkazov, ktoré Vám zobrazia všetky dostupné dáta, ktoré uchováva tento internetový gigant.

Vyskúšajte WebScanner
nástroje

Vyskúšajte WebScanner

Ak používate redakčný systém a nestrážite si všetky aktualizácie, ľahko sa môže stať, že sa v systéme objavia rôzne infikované súbory. WebScanner kontroluje obsah hostingu a upozorní Vás na najčastejšie sa vyskytujúce typy škodlivých súborov. WebScanner nájdete vo svojom WebAdmine.

Obnova dát z FTP
tip

Obnova dát z FTP

Zmazali ste omylom dôležitý adresár, alebo súbor z Vášho hostingu? Nevadí. Obnovte si ho v pohodlí z našich záloh! Prečítajte si stručný návod, alebo si pozrite krátke video, ako na to. Zálohy dát držíme maximálne 14 dní. Pokiaľ boli súbory zmazané dávnejšie, ich obnova už žiaľ možná nebude.

POĎTE S NAMI OSLÁVIŤ 100 000 DOMÉN NA VIANOČNÚ PÁRTY

Vtip od Riša
helpdesk@websupport.sk popis +421 2 20 60 80 80
WebSupport Newsletter posielame našim klientom raz mesačne.
Ak si ho neželáte dostávať, môžete sa odhlásiť.