Prečítajte si viac info v newsletteri.
September 2014
Online verzia Archív
80% zľava na európsku doménu

80% zľava na európsku doménu

Po úspešnej jarnej kampani spúšťame ďalšiu super akciu. Sme si istí, že kúpa .eu domény je výbornou investíciou pre mladé firmy, ktoré chcú preraziť na európskom trhu. Už nemusíte mať unikátne domény pre jednotlivé trhy a krajiny, stačí vám 1 hlavná európska doména pre všetky. Kúpte si európsku doménu, ktorá neustále stúpa v rebríčku najpoužívanejších domén na svete. Pri objednávke .eu domény použite tento kód: NJFI90FY5U.

5 listov zadarmo cez Zelenú poštu
bonus

5 listov zadarmo cez Zelenú poštu

Ak vlastníte firmu, ktorá mesačne vyšle a príjme desiatky, stovky až tisíce dokumentov, Zelená pošta bude pre vás reálnou úsporou času a financií. Viac už nemusíte chodiť na poštu, pretože vašu poštovú agendu vybavíte z práce, z domu, z mobilu. Aktivujte si Zelenú poštu vo Vašom WebAdmine.

Súťažte s mobilnou aplikáciou
súťaž

Súťažte s mobilnou aplikáciou

Zaregistrujte si akúkoľvek doménu z mobilnej aplikácie a po zaplatení odmeníme 3 z Vás 2GB hostingom na jeden rok zadarmo. Ak nemáte ešte našu mobilnú appku, stiahnuť si ju môžete na App Store, aj Google Play. Akcia platí do 30.10.2014. Výhercov budeme kontaktovať emailom.

Nahliadnite do štatistík WebSupportu
blog

Nahliadnite do štatistík WebSupportu

Zaujímate sa o čísla a štatisktiky? Začiatkom septembra sme zverejnili blogpost s množstvom dát, ktoré by vás mohli zaujímať. Koľko webových serverov obslúžime denne, aký je rozdiel v záťaži medzi dňom a nocou, kedy máme najväčšiu návštevnosť webov? Tieto a mnoho ďalších otázok našlo svoju odpoveď v tomto blogposte

Pozrite si náš farebný videospot
video

Pozrite si náš farebný videospot

Možno ste už postrehli, že sme spustili našu prvú video kampaň. O farebný vizuál a kreatívu sa postaralo kreatívne štúdio - Cukru production. Kampaň nie je orientovaná na žiadny náš produkt. V spote sa objavuje viacero postáv, od cukrárky, bikera, hudobníka, kvetinárky a startupu.

Užitočné zdroje pre vývojárov a grafikov #4
blog

Užitočné zdroje pre vývojárov a grafikov #4

Pozrite si prehľad toho najklikanejšieho z nášho Twitter účtu za posledné dva mesiace. Minulý mesiac vás zaujali príspevky o tom najlepšom z trendov webdizajnu na rok 2014, návod, ako sa zabezpečiť silným a zapamätateľným heslom, či e-book o osvedčených dizajnových riešeniach od najlepších spoločností.

GIF MESIACA OD RIŠA

Vtip od Riša
helpdesk@websupport.sk popis +421 2 20 60 80 80
WebSupport Newsletter posielame našim klientom raz mesačne.
Ak si ho neželáte dostávať, môžete sa odhlásiť.