Prečítajte si viac info v newsletteri.
Marec 2016
Online verzia Archív
Hlasujte za najlepší firemný blog

Hlasujte za najlepší firemný blog

Prostredníctvom blogu sa Vám snažíme prinášať hodnotné informácie v podobe skúseností, zdieľania tipov, odporúčaní, ale aj chýb, ktoré nás veľa naučili. Ak sa Vám naše články páčia a chcete nás podporiť, pošlite nám svoj hlas a získajte darček od Bubbleology. Ďakujeme :)

Tromfy v komunikácii s helpdeskom
tip

Tromfy v komunikácii s helpdeskom

Spísali sme niekoľko užitočných tipov, ako môžete efektívne vyriešiť väčšinu bežných problémov ešte pred tým, než sa obrátite na zákaznícku podporu. Overte si, či máte aktualizované všetky dôležité údaje a ušetrite Váš drahocenný čas.

Koniec podpory PHP 4.4
upozornenie

Koniec podpory PHP 4.4

Od 1.mája 2016 ukončíme podporu PHP 4.4. Ak bežia Vaše stránky na zastaralom PHP, prosíme Vás, aby ste si upravili stránku na podporovanú verziu PHP 5.6 a zabezpečili tak jej správnu funkčnosť, prípadne sa obráťte na svojho správcu, alebo tvorcu webovej stránky.

Mr. Wood radí začínajúcim podnikateľom
blog

Mr. Wood radí začínajúcim podnikateľom

Kreativita, fantázia, estetika, výnimočný dizajn a zmysel pre detail. Zolo Kis aka Mr. Wood je človek, ktorý do svojej práce dáva obrovský kus seba a nebojí sa podeliť o svoje skúsenosti s podnikaním na webe. Prečítajte si jeden z najlepších článkov na našom blogu.

Máte skúsenosti s Pythonom?
blog

Máte skúsenosti s Pythonom?

Možno ste práve ten, ktorého potrebujeme. Budete pracovať na vývoji a maintenance microservice-ov písaných v Pythone a automatizácia procesov súvisiacich so zdieľaným hostingom, mailami, VPS, monitorovaním a rozkladaním zdrojov, zálohovaním a pod.

Sledujte nový TECH FEED na Twitteri
tip

Sledujte nový TECH FEED na Twitteri

Spustili sme nový informačný kanál pre skúsených adminov, developerov a všetkých fanúšikov najnovších technologických vychytávok. Každý deň Vám budeme prinášať zaujímavé novinky, ale aj exkluzivity z vlastnej dielne.

No comment

Vtip od Riša
helpdesk@websupport.sk popis +421 2 20 60 80 80
WebSupport Newsletter posielame našim klientom raz mesačne.
Ak si ho neželáte dostávať, môžete sa odhlásiť.