Prečítajte si viac info v newsletteri.
Január 2019
Online verzia Archív
Pomôžte Vašim známym s biznisom

Grátis predplatné a 100% zľava na ďalšie obdobie

Online podnikaniu sa najlepšie darí tam, kde má maximálnu podporu. Tam, kde weby poháňa najmodernejšia infraštruktúra a kde sú k dispozícii desiatky skvelých nástrojov pre podnikanie. Okrem technických výhod sú, pochopiteľne, dôležité aj financie. Vašim známym garantujeme grátis predplatné u aktuálneho poskytovateľa a zľavu až 100 % na ďalší rok. Navyše, nemusia pohnúť ani prstom, všetko za nich vyriešime.

Čerstvé novinky z nových kancelárií
vlog

Čerstvé novinky z nových kancelárií

V Mlynskej doline sme zažili úžasné roky, no nastal čas posunúť sa. Staré kancelárie sme prerástli nielen fyzicky, ale aj mentálne. Aktuálne nás nájdete v moderných priestoroch na Karadžičovej 12 (CBC3)s čím súvisí aj zmena našich fakturačných údajov od 1. februára 2019. Sledujte naše vlogy.

Dohoďte Vašim dreamjob
kariéra

Dohoďte priateľom dreamjob

Firemná kultúra je pre nás jedným z najdôležitejších pilierov a preto do tímu hľadáme len tých najlepších. Ak poznáte vo svojom okolí talentovaných ľudí a páči sa Vám naša filozofia, pozrite si voľné pozície. Neváhajte túto ponuku preposlať Vašim známym alebo kamarátom.

Ako vybudovať silnú komunitu
blog

Ako vybudovať silnú komunitu

Na internete nájdete množstvo zaručených návodov a tipov, ako na budovanie komunity. My máme radšej, ak takéto rady ponúka človek, ktorý má s touto činnosťou bohaté praktické skúsenosti. Ivana Grešlíková si vybudovala komunitu ľudí a prezradila nám, ako sa jej to podarilo.

Viete, čo je to cloud computing?
cloud

Viete, čo je to cloud computing?

Medzi výhody cloud computingu patrí bezpečnosť, rýchlosť, rôzne geolokácie, optimalizácia investičných nákladov a s tým spojená produktivita, keďže odpadajú niektoré operácie ako setup, správa hardvéru, servis, dátové centrum, chladenie, energie a podobne. Prečítajte si viac na blogu.

Ako fungujú kryptomeny?
blog

Ako fungujú kryptomeny?

Prvou kryptomenou bol Bitcoin. V roku 2009 skupina alebo jednotlivec pod menom Satoshi Nakamoto vytvoril prvý blok v blockchaine Bitcoin Genesis Block. Krátko na to vznikli ďalšie kryptomeny a dnes ich je už viac ako tisíc. Čo je blockchain a kryptomeny, sa dočítate na našom blogu.

zoberte priateľov na mega jazdu s websupportom

Vtip od Riša
helpdesk@websupport.sk popis +421 2 20 60 80 80
WebSupport Newsletter posielame našim klientom raz mesačne.
Ak si ho neželáte dostávať, môžete sa odhlásiť.