Prečítajte si viac info v newsletteri.
Január 2017
Online verzia Archív
Čo sa podarilo v roku 2015?

Nová generácia virtuálnych serverov

Naše virtuálne servery sme podrobili výrazným vylepšeniam po technologickej, ale aj produktovej stránke. Nový storage bežiaci na platforme Nexenta postavený výhradne na technológii SSD, aktualizácia OpenStack-u, ale aj compute nodov a prémiová funkcionalita high-availability (HA) je len stručný výpis noviniek, vďaka ktorým sú nové VPSká niekoľkonásobne rýchlejšie a výkonnejšie.

Zelená pre Vaše podnikanie na webe
bezpečnosť

Zelená pre Vaše podnikanie na webe

EV certifikáty ponúkajú najvyššie možné používateľské zabezpečenie, zvyšujú dôveryhodnosť a dokonca Google takto zabezpečené stránky zobrazuje vyššie, čím posilňuje ich návštevnosť z vyhľadávania. Nezmeškajte príležitosť získať konkurenčnú výhodu.

Buďte dostupnejší s .ONLINE doménou
domény

Buďte dostupnejší s doménou .ONLINE

Už je to raz tak. Súčasná doba si vyžaduje byť neustálne .ONLINE a pripravený na všetky príležitosti. Vaši zákazníci očakávajú, že budete neustále dostupní, aby ste mohli splniť ich očakávania. Ak je to pre Vás výzva, doménou .ONLINE vyšlete jasný signál, že ste tu pre nich.

Kde nájsť kvalitné fonty?
blog

Kde nájsť kvalitné fonty?

Nájsť skutočne kvalitné fonty nie je vôbec jednoduché. Tie lepšie majú často premrštené ceny a prehrabávať sa v tých zadarmo je ako hľadať Gucci v second hande. Vybrali sme preto pre Vás niekoľko zdrojov fontov, kde si môžete stiahnuť naozaj pekné fonty zadarmo alebo za prijateľnú cenu.

Ako vybudovať unikátnu firemnú kultúru
blog

Ako vybudovať unikátnu firemnú kultúru

Vnímanie kultúry navonok sa veľmi líši od reality vnútri. Nám sa podarilo prirodzene vytvoriť prostredie, kde väčšina ľudí pracuje rada a celá naša firemná kultúra sa začínala od prvého dňa vo firme.” Prečítajte si úryvok z knihy SUPPORT na našom blogu.

PHP developer v hľadáčiku
kariéra

PHP developer v hľadáčiku

Hľadáme junior a senior PHP developera, ktorý nám pomôže s vývojom nových produktov, v zlepšovaní existujúceho admin rozhrania a interných nástrojov. Poď s nami pracovať do Mlynskej Doliny. Potrebujeme ťa.

Ako vybabrať s Murphyho zákonmi :)

Vtip od Riša
helpdesk@websupport.sk popis +421 2 20 60 80 80
WebSupport Newsletter posielame našim klientom raz mesačne.
Ak si ho neželáte dostávať, môžete sa odhlásiť.